Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Место окупљања и разоноде беспослене војске.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Бајомир » 21 Апр 2021 02:36

Повлачење бритањаца из Авганистана! B} xddd

--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Теча » 22 Апр 2021 14:29

...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Френки » 22 Апр 2021 14:49

@Теча собзиром да пратим сукоб од почетка и имам доста извора који ми и дан данас искачу по нету, ако се је неко и узбудио да ће да буде нешто, неће нитша, наравно. Прво су Украјинци почели да гранатирају мало јаче и да вуку трупе према граници, да ли им се спремају избори неки или једноставно имају неко дешавање у држави или је тако тражио спољни фактор, а затим су Рује као и увек заказале војну вежбу, нагомилале трупе уз границу (фала Богу све светске новине су пренеле да се Руси групшу, то елем значи сигурна инвазија на Украјину, на шта се примила маса и овде) и нормално, сад се разилазе сви на своју страну јер Украјинци знају да могу да добију добре батине (Руси су били незванично улетели већ једном, што негирају), Украјинци ако ништа друго могу да спинују то по новинама и то је то. Ко се радовао да ће буде рат, неће.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Френки » 22 Апр 2021 15:00

@Теча имаш по нету ако загребеш мало, слике, снимке уништене и онеспособљене руске технике, конкретан доказ су Т72Б3, чак има и заробљених руских војника на одслужењу које су укри хватали, све око битке за Иловајск 2014. године. Руси су тада ушли са одређеним бројем тенкова, бвп-ова и друге лакше технике. Из Русије тада није ангажована авијација, артиљерија и тако даље, да јесу, самим тим би можда и руски успех био већи од опкољавања Иловајска, али како мени изгледа, то што су узели, узели су и неће ту даље бити већих промена.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Бајомир » 18 Мај 2021 23:41

@Мики

'Стреја стреља хаџије >0*0<

--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Нестор

Поручник
Поруке: 938
Придружен: 02 Јан 2020 00:57

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Нестор » 22 Мај 2021 02:03

──▄────▄▄▄▄▄▄▄────▄───
─▀▀▄─▄█████████▄─▄▀▀──

─────██─▀███▀─██──────
───▄─▀████▀████▀─▄────

─▀█────██▀█▀██────█▀──

Када будемо били у бици, летећу у сусред мецима, на свом коњу вранцу!
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Бајомир » 23 Мај 2021 03:58

--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Мики » 24 Мај 2021 00:08

Бајомир пише:
18 Мај 2021 23:41
@Мики

'Стреја стреља хаџије >0*0<
ем лепо ем бјутифул >^-^<
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Игор

Старији Водник
Поруке: 145
Придружен: 08 Мар 2018 11:22
Место: Београд

Војна историја и актуелна дешавања (Литература, Документарни Филмови, Дискусија)

Порука од Игор » 24 Мај 2021 15:52

Желим да постанем калиф уместо калифа...
Пошаљи Одговор