(Сајберова) Видео радионица

Место окупљања и разоноде беспослене војске.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Сајбер
Поруке: 265
Придружен: 06 Мар 2018 13:06
Место: Ниш

(Сајберова) Видео радионица

Порука од Сајбер » 20 Јан 2021 14:48

Као што неки знају, волим да едитујем клипове и слике. Овде ћу постављати све ново што научим да радим везано за видео монтажу. Неком ће можда то бити потребно/корисно, а неком једноставно занимљиво.
Такође ако неко има неки захтев или клип
(од шитпостова па све до клипова за званичну страницу) који треба да му се обради, даћу све од себе да помогнем. Наравно ко је дичан, може да поставља и своје пројекте у овој теми
Последње учитавање од Сајбер дана 20 Јан 2021 15:01, учитано 2 пута укупно.
"being a Albanian is hard, you have to fight with everyone ; But not being is more hard, you have to fight with ALBANIANS" - Napolëonaj
Корисников грб
Сајбер
Поруке: 265
Придружен: 06 Мар 2018 13:06
Место: Ниш

(Сајберова) Видео радионица

Порука од Сајбер » 20 Јан 2021 14:57

Ово је разлог зашто сам уопште направио ову тему. Овде сам пробао да емулирам ефекат старих телевизора са катодним цевима. Нашо неку помоћ са интернета и додао нешто своје. Гледао сам шта може да се стави под тај ефекат и нашао кратак исечак из мисије у Вијетнаму. Мислим да добро стоји обзиром да су се у то време и користили такви телевизори. Можда ако администрација жели можемо да направимо кратак видео(око минут) са овим ефектом као рекламу за заједницу. Веома је захвално јер је потребно само променити видео који стоји испод ефекта. Ово је такође рађено у 16:9, а могли би смо да га пребацимо у 4:3
Први клип са дисторзијом боја


Други клип без дисторзије (изгледа ми боље са компресијом на јутјубу, али први клип ми изгледа занимљивије при гледању на мом рачунару)
"being a Albanian is hard, you have to fight with everyone ; But not being is more hard, you have to fight with ALBANIANS" - Napolëonaj
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

(Сајберова) Видео радионица

Порука од Френки » 20 Јан 2021 16:32

Администрација жели све што Сајбер направи <3
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Дуке

Регрут
Поруке: 274
Придружен: 02 Јун 2019 19:08
Место: Крагујевац

(Сајберова) Видео радионица

Порука од Дуке » 20 Јан 2021 17:15

Kuzmanov glas i ovaj efekat = perfekcija
смрт комуни, фашизам народу W>>P
Корисников грб
Сајбер
Поруке: 265
Придружен: 06 Мар 2018 13:06
Место: Ниш

(Сајберова) Видео радионица

Порука од Сајбер » 21 Јан 2021 15:50

Стара касета из Вијетнамског рата (ОП. Дивље свиње)


Ево и линка за ГуглДрајв где се налази снимак. То је за оне који желе да преузму фајл да га виде у пуном квалитету.
(
"being a Albanian is hard, you have to fight with everyone ; But not being is more hard, you have to fight with ALBANIANS" - Napolëonaj
Пошаљи Одговор