Проблем са Нетфликсом

Место окупљања и разоноде беспослене војске.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Проблем са Нетфликсом

Порука од Теча » 04 Апр 2020 23:30

Људи, помагајте ако неко зна...

Наиме, покушавам да инсталирам нетфликс на андроид ТВ, али константно имам проблем. Постоје два начина за инсталирање апликација преко плеј стора и преко аптоида.

Преко аптоида који се већ налази у систему ТВ-а могу да инсталирам стару верзију нетфликса и, нетфликс ради, али кад покушам да пустим садржај добијем ову поруку .

После тога сам инсталирао нову верзију аптоида, и ту пронаао нову верзију нетфликса, али ту долазим до новог проблема. Инсталирам апликацију, и кад покушам да покренем он мени каже да је неопходно да се апликација реинсталира преко плеј стора. Одем на плеј стор, и ту не могу да нађем нетфликс апликацију, уопште, а кад са званичног сајта покушам да повучем инсталацију апликације он ми само отвори слику апликације са плеј стора без икаквих опција за инсталирање и томе сл.

Помагајте :)
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Проблем са Нетфликсом

Порука од Мики » 05 Апр 2020 02:36

погледај да ти није укључен parental control на тв-у и на play store , можда зато не приказује апликацију на play store
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Проблем са Нетфликсом

Порука од Теча » 05 Апр 2020 11:29

Угашено је то.

Успео сам са њиховог сајта да скинем директно инсталацију за апп, али кад покренем видео опет ми иѕбацује исти ерор 0013.... Нема вајде. Пратио сам упутства из њиховог хелп центра и опет ништа.
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Новак

Потпоручник
Поруке: 476
Придружен: 09 Мар 2018 19:46

Проблем са Нетфликсом

Порука од Новак » 05 Апр 2020 15:54

probaj da skines samo neku stariju verziju preko aptoida trebalo bi da starije verzije rade bolje preko smart televizora
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Проблем са Нетфликсом

Порука од Теча » 05 Апр 2020 16:23

Новак пише:
05 Апр 2020 15:54
probaj da skines samo neku stariju verziju preko aptoida trebalo bi da starije verzije rade bolje preko smart televizora
Јесам, исто срање...
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Пошаљи Одговор