Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Место окупљања и разоноде беспослене војске.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Бајомир » 11 Авг 2020 10:42

@Шарке @Горан
Овај разговор вам је екстремно токсичан, недругарски
и коси се са правилником Заједнице и прекида се овог момента.

Будете ли наставили, применићемо озбиљније санкције!
--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Рокси
Поруке: 828
Придружен: 14 Мар 2018 00:46

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Рокси » 11 Авг 2020 12:25

Горан пише:
11 Авг 2020 09:22
A pazi sad ti Sarcevicu, ti nemas nikakvo pravo da blatis CG! Mozda su tvoji porijeklom iz CG ali ti nisi i nikad nece biti dio nje zapamti to. Imam argument koji sam ti vec rekao prozivas CG sto je priznala pedere a vama drzavu vodi kao sto rekoh lezbaca! To si iskulirao jer je to istina! Ja nisam rekao da ti nemas sto drugo da kazes ali generalno su ti postovi o CG. Ne opravdam ja Mila i boli me ona stvar za njega. Ali CG je oduvjek postojala i uvjek ce postojati to sto "vas" boli sto ocemo svoje to je vec "vas" problem. A taj tvoj fakat mozes da okacis macku o rep! Necu da vrijedjam Srbiju ali nastavis li da pricas za CG avetinju i splacinu od drzava drugacije cemo pricati evo zapamti sto ti ja kazem! Ja odje nisam dosao da se bavim politikom nikad nikog na politicki nacin nisam ni uvrijedio niti mu sto protiv drzvae rekaoa dosti su mene cackali za CG! Dosao sam odje da igram armu da se druzimo ali da sjedim i da slusam nekog balavca ko je mozda i za ovaj post morao da pita curu e izvini mogu li ovo da postavim oli se ljuti. Stvarno necu! 👆
У свакодневном дружењу на горепоменутим мрежама, сваки пуноправни члан заједнице има право да искаже своје мишљење на било коју тему, као и да води цивилизовану, аргументовану дебату са другим члановима без обзира на разлику у годинама, разлику у рангу у Цивилној или Војној Хијерархији и сл.
Као што правилник налаже Горане свако има право на своје мишљење, ако вам се мишљења не поклапају не значи да морате да се покрвите око тога, једноставно искулирај, пусти га да изнесе оно што је наумио.

Шарчевићу ако ти човек напише да се не слаже са тобом немој да га убеђујеш да си ти у праву.
Не знам.
Корисников грб
Шоми

Старији Водник
Поруке: 493
Придружен: 28 Мар 2020 15:32
Место: Аугзбург

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Шоми » 12 Авг 2020 11:37

За ту војсу у опанку сазнао је читав свет
Корисников грб
Пекиша

Поручник
Поруке: 1182
Придружен: 09 Мар 2018 23:57

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Пекиша » 12 Авг 2020 13:54

Шоми пише:
12 Авг 2020 11:37
Којекуде B}

Вратио сам се! А ви знате шта то значи!
Корисников грб
Игор

Старији Водник
Поруке: 145
Придружен: 08 Мар 2018 11:22
Место: Београд

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Игор » 12 Авг 2020 14:54

@Шарке Каква је ово велеиздаја?
Желим да постанем калиф уместо калифа...
Корисников грб
Шарке

Водник
Поруке: 254
Придружен: 19 Мај 2019 19:33

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Шарке » 12 Авг 2020 15:31

Ох но. Откривен сам да сам све време сам заправо играо Арму...
П.С: Ко су ови ликови у опште?
Нов почетак, нов ја! - Шарке
Корисников грб
Игор

Старији Водник
Поруке: 145
Придружен: 08 Мар 2018 11:22
Место: Београд

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Игор » 24 Авг 2020 18:44

Желим да постанем калиф уместо калифа...
Корисников грб
Шоми

Старији Водник
Поруке: 493
Придружен: 28 Мар 2020 15:32
Место: Аугзбург

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Шоми » 24 Авг 2020 20:58

Јоцина мисија би лајк
За ту војсу у опанку сазнао је читав свет
Корисников грб
Пекиша

Поручник
Поруке: 1182
Придружен: 09 Мар 2018 23:57

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Пекиша » 26 Авг 2020 03:04





Ово се зове ничим изазван пенаљ! xddd

@Горан Ал' замало B} B} B} B}
Вратио сам се! А ви знате шта то значи!
Корисников грб
Нестор

Поручник
Поруке: 938
Придружен: 02 Јан 2020 00:57

Сваштара (18+, висока концентрација канцерогеног садржаја и дом пропалих скечева)

Порука од Нестор » 28 Авг 2020 20:02

Команда Х :X:

──▄────▄▄▄▄▄▄▄────▄───
─▀▀▄─▄█████████▄─▄▀▀──

─────██─▀███▀─██──────
───▄─▀████▀████▀─▄────

─▀█────██▀█▀██────█▀──

Када будемо били у бици, летећу у сусред мецима, на свом коњу вранцу!
Пошаљи Одговор