Слика
02.12.2021.

Квота за IV тромесечје.

Опширније прочитајте у теми "Званична Обавештења".

Предлози за Израду Мисија

Дискусија и информације о изради мисија.
Корисников грб
Немања

Млаћи Водник
Поруке: 34
Придружен: 14 Апр 2021 15:06

Порука од Немања » 20 Јул 2021 13:01

Помаже Бог браћо имам пар предлога за мисије
Први предлог је Прва Митровданска офанзива
Други предлог је Друга Митровданкса офанзива
Трећи предлог је Операција Врбас 92
Четврти предлог је Операција Звезда
Пети предлог је да играмо такође као Војска Републике Српске радња да буде смештена у Горажду једна борбена група је упала у заседу од стране ткзв армије бих и налази се у окружењу.Остале две борбене групе морају да се пробију до прве групе и да се заједно извуку из обруча.
Корисников грб
Немања

Млаћи Водник

Порука од Немања » 04 Сеп 2021 16:41

Помаже Бог браћо имам пар предлога
Први предлог је борбе за Дервенту,јер је Дервента била други Вуковар па мислим да би се могла направити добра мисија
Друи предлог је да играмо Сребреницу али да се направи како треба.Е сад што се тиче Сребренице мој предлог за ову мисију је да се направи мало другачије.Да једна група буде у улози десетог диверзантског одреда под командом Милорада Пелемиша,а друга група да буде у улози Вукова са Дрине под командом Милана Јоловића Легенде.Обе групе имају исти задатак а то је да се заузме Сребреница.Е сад после заузимања десети диверзантски има задатак да зароби француске пилоте и договори се са главним штабом шта и како,а Вукови са Дрине да се побрину за цивиле тј да буду пребачени за Кладањ.Такође може да се направи да десети диверзантски одред уђе у град са униформама ткзв. армије бих пре напада на Сребреницу извиди ситуацију и да Вукови са Дрине изведу главни напад и споје се са десетим диверзантским.
Да би боље разумели било би добро да поледате овај документарац од Милорада Пелемиша

(До 50-ог минута)
је други део)
Надам се да сам био од помоћи,ако одлучи да прави било шта од овога нек ми напише.

„ПРАВАЦ ПОТОЧАРИ,БРАТУНАЦ” >B)) >B))
Корисников грб
Немања

Млаћи Водник

Порука од Немања » 16 Окт 2021 14:48

Помаже Бог браћо

Сукоб у селу Рогову догодио се 29. јануара 1999. године између ОВК и Полиције Србије.
Претходног дана у 23.30 већа група терориста налетела је на полицијску патролу код села Бистражин при преласку реке Ереник. У размени ватре, рањена су два полицајца (Драган Вукмановић и Горан Јовић) а тројица терориста (ОВК) су убијена. Након тога, полиција је кренула у потрагу за терористичком групом.
У 6.30 часова десетак полицајаца кренуло је у село Ругово, на путу Ђаковица - Призрен, да ухапси терористе који су претходног дана напали полицију. Када су се приближили кући Џевдета Берише, отворена је ватра приликом које је страдао Предраг Раковић (21). Након тога је уследио сукоб у коме је полиција ликвидирала целу терористичку групу.
Наш задатак ликвидирати или заробити терористе.

Taкође бих додао и операцију Јашари.

"УНИФОРМУ ПЛАВУ НИКОМЕ НЕ ДАМО" >B)) >B))
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2428
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Порука од Френки » 19 Нов 2021 09:52

Ако неко мањка са идејама за мисије са другим светским ратом, ево нечег интересантног, напад/одбрана оклопног воза.

Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Пошаљи Одговор