Звук

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Звук

Порука од Теча » 13 Мар 2021 10:17

Људови,

дешава ми се у задње време, да попочетку мисије Арма изгуби звук. Како крене интро, ја звук изгубим. Када алт табујем Арму, видим да слушалице раде, по некад чујем на ТС како причају у локалу, а сваки пут звук на компјутеру ради беспрекорно. Такође, дешава ми се да ТС исфлешира да ми угаси звук, и покаже иконицу као да немам слушалице у компјутеру, те д апосле рр-а ТС-а звуксе нормализује. На профилу, на ком играм у заједници звук је намештен како треба, ништа нисам дирао, а проблем је све учесталији. Има ли неко да може да ми помогне око овог срања?
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Звук

Порука од Даре » 13 Мар 2021 13:08

99% ти је проблем са драјверима за звук у комбинацијом са "Razer" софтвером, који имаш на рачунару.
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Звук

Порука од Теча » 13 Мар 2021 13:27

Да, али тај проблем је настао пре неких 20так дана, а софтвер фурам већ дуже време
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Ранковић

Водник
Поруке: 86
Придружен: 28 Окт 2020 17:57

Звук

Порука од Ранковић » 13 Мар 2021 16:58

Могуће да је тс избриши па га скини опет
Корисников грб
Јашке

Млаћи Водник
Поруке: 167
Придружен: 07 Феб 2020 19:22

Звук

Порука од Јашке » 13 Мар 2021 18:22

Поздрав, ја Течо не могу да ти помогнем али само да пријавим да сам имао исти проблем то се десило само једном и било је сада у уторак или четвртак на мисији не могу да се сетим. Ишао сам квит тс,ушао опет назад и после је радило током целе мисије. Ево синоћ сам одиграо мисију није се јавио проблем, погледао сам ваше одговоре све ја апдејтовано. Вероватно је до тимспика.
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Звук

Порука од Теча » 13 Мар 2021 20:19

Али ако је до ТС--а, ашто ми звук пукне у Арми. Ја не чујем звукове у игри, а чујем причање на ТС-у. Поред тога ми се дешава и оно са звучником. То су два одвојена проблема
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Профа

Заставник
Поруке: 439
Придружен: 08 Мар 2018 08:11

Звук

Порука од Профа » 14 Мар 2021 11:41

За почетак скини новије драјвере или барем те реинсталирај.
Корисников грб
Нестор

Поручник
Поруке: 938
Придружен: 02 Јан 2020 00:57

Звук

Порука од Нестор » 14 Мар 2021 12:04

Ако имаш 2 улаза за слушке, пробај да их пребациш у други. Овакви проблеми(нема звука у игрици на Стиму/ТС микрофон се сам угаси) се углавном дешавају када слушке испадају из компа, а могуће да ти је оштећен улаз па ти се дешава ово. (Мени је рикнуо један улаз за слушке пре коју годину па сам прешао на други и ради ми нормално)
──▄────▄▄▄▄▄▄▄────▄───
─▀▀▄─▄█████████▄─▄▀▀──

─────██─▀███▀─██──────
───▄─▀████▀████▀─▄────

─▀█────██▀█▀██────█▀──

Када будемо били у бици, летећу у сусред мецима, на свом коњу вранцу!
Корисников грб
Шоми

Старији Водник
Поруке: 493
Придружен: 28 Мар 2020 15:32
Место: Аугзбург

Звук

Порука од Шоми » 14 Мар 2021 14:22

То је баг у арми ја мслм. Када сам играо Вијетнам код странаца више људи је имало тај проблем да немају звук у арми. На Јоциној мисији у петак (Вијетнам) исто је беше Гвозден имао проблем проблем са звуком. Тако да само релог ту помаже.
За ту војсу у опанку сазнао је читав свет
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Звук

Порука од Теча » 14 Мар 2021 15:34

Драјвери су ми ажурирани. Реинсталирао сам ТС, и у моменту кад ми је Гвозден дао поручника пукао је звук... Значи опет исто. Видећу да их реинсталирам скроз
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Пошаљи Одговор