Problem sa dugom vezom!

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Косовац

Старији Водник
Поруке: 148
Придружен: 07 Јан 2020 19:42

Problem sa dugom vezom!

Порука од Косовац » 09 Авг 2020 15:48

Ljudovi, kad god podesim dugu vezu i kliknem esc da bi izasao iz nje ona mi restartuje frekvenciju. Cackao sam po opcijama ali ne mogu nista da nadjem sto bi mi resilo problem, da li je neko imao isti problem ili zna resenje za ovakav problem?
"Дижите се див јунаци почивати ви не смијете, треба јарам да се збаци и да опет погинете. Нема Космет ко да брани трулије су њине кости, дижите се опјевани а њима нек Бог опрости!"
Корисников грб
Теча

Заставник
Поруке: 950
Придружен: 08 Сеп 2019 19:24
Место: Ниш

Problem sa dugom vezom!

Порука од Теча » 09 Авг 2020 16:18

Mожда је глупо питање, али да ли потврдиш фреквенција на тастер "set frequency"?
...само панк, хеви метал, само рокенрол, курве насиље и алкохол...
Корисников грб
Косовац

Старији Водник
Поруке: 148
Придружен: 07 Јан 2020 19:42

Problem sa dugom vezom!

Порука од Косовац » 09 Авг 2020 19:01

Da naravno, pa nisam toliko glup da ga jebes :D
"Дижите се див јунаци почивати ви не смијете, треба јарам да се збаци и да опет погинете. Нема Космет ко да брани трулије су њине кости, дижите се опјевани а њима нек Бог опрости!"
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Problem sa dugom vezom!

Порука од Френки » 10 Авг 2020 09:22

Јеси пробао други уређај?
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Косовац

Старији Водник
Поруке: 148
Придружен: 07 Јан 2020 19:42

Problem sa dugom vezom!

Порука од Косовац » 11 Авг 2020 19:00

Ako mislis na kratku vezu da, e sad nisam probao drugog "proizvodjaca" duge veze... Ako me razumes xD
"Дижите се див јунаци почивати ви не смијете, треба јарам да се збаци и да опет погинете. Нема Космет ко да брани трулије су њине кости, дижите се опјевани а њима нек Бог опрости!"
Пошаљи Одговор