Проблем са графичком

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Лазар

Водник
Поруке: 439
Придружен: 12 Мар 2018 23:09
Место: Београд

Проблем са графичком

Порука од Лазар » 24 Јун 2020 15:13

Људи већ дужи временски период имам проблем са графичком O_O .Када је убацим у рачунар почне да ради упали РГБ боје и настави да ради али ми не избацује слику.Док када вратим своју стару(1050 2ГБ) комп ради како треба.Носио сам комп у 3/4 сервиса и људи су тестирали са РХ 560,1060 3ГБ и 1070 8ГБ.И комп даје слику док кад се убаци моја(1060 6 ГБ) комп неће да покаже.Пробали смо и ДВИ и ХДМИ улаз ни један није показивао слику чак сам и пробао на телевизору није хтело.Једино када је графичка моја 1060 6ГБ MSI показала слику јесте када је била убачена у скроз нов рачунар где су све компонетне нове.Радила је без проблема вртела је вентилаторе и показала је слику.
Урбано београдски за други фазон не знам !
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Проблем са графичком

Порука од Даре » 24 Јун 2020 16:56

ako imas na ploci dodatni PCI Express probaj u njega da ubacis grafiku da vidis dali ce da je prepozna tad. jer postoji mogucnost da je sam slot sjeban, neznam koju tacnu 1060 imas ali one znaju da budu dosta teske i ako je kuciste losijeg kvaliteta znaju da izvale slot.
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Лазар

Водник
Поруке: 439
Придружен: 12 Мар 2018 23:09
Место: Београд

Проблем са графичком

Порука од Лазар » 24 Јун 2020 17:27

@Даре Пробана је у оба слота и не ради.

https://videocardz.net/msi-geforce-gtx- ... aming-plus
Урбано београдски за други фазон не знам !
Пошаљи Одговор