Премештање Арме на другу партицију

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Дуке

Регрут
Поруке: 274
Придружен: 02 Јун 2019 19:08
Место: Крагујевац

Премештање Арме на другу партицију

Порука од Дуке » 05 Мај 2020 17:54

Васколика масо имам једно стручно питање за вас, занима ме да ли је могуће Арму (само игру) пребацити на једну партицију а да модови остану на другој. Пребацио бих Арму на ССД а пише да нема места (иако има ал ајде).

Пеки ми је рекао не може, Баџа каже може ал не зна како. Па ако неко уме то, нек се јави >B((
смрт комуни, фашизам народу W>>P
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Премештање Арме на другу партицију

Порука од Мики » 05 Мај 2020 17:58

Једини начин ја мислим за то је да обришеш све, па да инсталираш арму на ССД, а да путању за фолдер с модовима ставиш гдје хоћеш, па ће лаунчер скидати модове ту, јер модове не покреће игра као игра већ лаунчер колико ја знам, тако да мислим да не би требало бити проблема.
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Игор

Старији Водник
Поруке: 145
Придружен: 08 Мар 2018 11:22
Место: Београд

Премештање Арме на другу партицију

Порука од Игор » 05 Мај 2020 20:04

Имаш у лаунчеру горе десно опшнс-лаунчер опшнс-модс опшнс, тамо можеш да нађеш опцију да додаш дефаулт мод фолдер(ту додај неки фолдер на другој партицији и он це га аутоматски видети у лаунчеру) па да их ручно тамо препациш и има и опција да све модове пребациш.
Желим да постанем калиф уместо калифа...
Пошаљи Одговор