[АРМА 3] Crash kada počne misija

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Шарке

Водник
Поруке: 254
Придружен: 19 Мај 2019 19:33

[АРМА 3] Crash kada počne misija

Порука од Шарке » 16 Јун 2019 19:35

Nakon što odaberem poziciju na misiji, i kliknem Continue krenu da se skidaju podaci za misiju. Kada se podaci skinu udje mi u loading screen i tako ostane na loading screen-u cak i kada se sve učita. Sve u svom okruzenju čujem i čak mogu kontrolisati lika (U glavnom mi samo kažu da stavim pusku na ledja pošto ne znam da mi se ucitalo i to mogu uraditi) ali mi i dalje stoji ILI loading screen ILI jednom što je bio skroz crni ekran. Tako da na početku svake misije meni igra crashuje i moram ALT F4 ili task managerom iskljuciti i onda opet ući u igru i na misiju. Nakon tog drugog ulaska nemam problema i sve ide glatko.
Нов почетак, нов ја! - Шарке
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

[АРМА 3] Crash kada počne misija

Порука од Мики » 16 Јун 2019 23:22

Искључи све модове и види са неким да ти покрене ванила мисију на серверу. Ако крешује у ванили онда је до игре, ако не, онда највјероватније неки мод прави проблем. Ако користиш Блесткор пробај без њега.
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Немањић
Поруке: 201
Придружен: 05 Авг 2018 04:48

[АРМА 3] Crash kada počne misija

Порука од Немањић » 17 Јун 2019 10:15

Покрени игру без тим спика и рилоудуј кеч. Ако није то апдејтуј стим и тим спик
Пошаљи Одговор