Опет ТС Проблем

Техничка питања, пријава и решавање учесталих проблема са софтвером, хардвером и у Арми.
Пошаљи Одговор
Корисников грб
Лазар

Водник
Поруке: 439
Придружен: 12 Мар 2018 23:09
Место: Београд

Опет ТС Проблем

Порука од Лазар » 12 Дец 2018 21:30

Пре пар дана сам инсталирао нов windows скинуо сам арму инсталирао тс модове наместио "plug in" све сам наместио.Када сам ушао на тс и причао са другим људима све је радло како треба.Проблем је настао када смо кренули да играмо Арму.Најнормалније сам упалио игру наместио профил наместио "unit" све урадио како треба.Ушао сам на сервер изабрао најнормалније изабрао слот притинснуо ОК.Када сам се "spawnovao" почело је да ми пишти "error".Погледао сам који је "error" у питању и писало је "nickname is already in use" покушао сам да променим име у нпр. Митар,Петар итд.Али ми је сваки пут вратило на Лазар(this user is known as Лазар).Избрисао сам "team_speak" инсталирао га опет наместио "plug in" све одрадио како треба и опет избацивало исти "error".
http://prntscr.com/lu6hw9
Урбано београдски за други фазон не знам !
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Опет ТС Проблем

Порука од Френки » 13 Дец 2018 19:18

@Лазар проблем најчешће настаје ако у твом имену у Арми имаш размак на почетку или после њега, обриши тај размак и требало би да ради нормално. Јави резултате.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Урош.
Поруке: 140
Придружен: 10 Мар 2018 13:15
Место: Kosovo i Metohija

Опет ТС Проблем

Порука од Урош. » 16 Дец 2018 11:33

Френки пише:
13 Дец 2018 19:18
@Лазар проблем најчешће настаје ако у твом имену у Арми имаш размак на почетку или после њега, обриши тај размак и требало би да ради нормално. Јави резултате.

Мени је знало да ради и кад сам променио име у Арми и то, пробај и то.
Корисников грб
Лазар

Водник
Поруке: 439
Придружен: 12 Мар 2018 23:09
Место: Београд

Опет ТС Проблем

Порука од Лазар » 17 Дец 2018 03:05

@Френки @Урош Погледао сам за тај размак али њега није било испред имена.После тога сам нормално ушао на сервер и ништа није пиштало.Али ја мислим да проблем тек настаје када се неко улогује на админа и покрене целу обуку,мисију или било шта друго.Покушаћу да нахватам неког на тс ко може да се улогује да ми само пусти полигон да уђе чисто самном да видим дал ме чује и да ли ми идаље оно пишти.
Урбано београдски за други фазон не знам !
Корисников грб
Урош.
Поруке: 140
Придружен: 10 Мар 2018 13:15
Место: Kosovo i Metohija

Опет ТС Проблем

Порука од Урош. » 17 Дец 2018 14:37

Лазар пише:
17 Дец 2018 03:05
@Френки @Урош Погледао сам за тај размак али њега није било испред имена.После тога сам нормално ушао на сервер и ништа није пиштало.Али ја мислим да проблем тек настаје када се неко улогује на админа и покрене целу обуку,мисију или било шта друго.Покушаћу да нахватам неког на тс ко може да се улогује да ми само пусти полигон да уђе чисто самном да видим дал ме чује и да ли ми идаље оно пишти.
Пробај, па нам јави како је прошло.
Корисников грб
Лазар

Водник
Поруке: 439
Придружен: 12 Мар 2018 23:09
Место: Београд

Опет ТС Проблем

Порука од Лазар » 19 Дец 2018 12:58

@Урош Хвала што си хтео да помогнеш проблем сам решио само сам требао да избришем све профиле из Арме и да исто избришем plugin и да га опет инсталирам.
Урбано београдски за други фазон не знам !
Корисников грб
Урош.
Поруке: 140
Придружен: 10 Мар 2018 13:15
Место: Kosovo i Metohija

Опет ТС Проблем

Порука од Урош. » 21 Дец 2018 16:09

Лазар пише:
19 Дец 2018 12:58
@Урош Хвала што си хтео да помогнеш проблем сам решио само сам требао да избришем све профиле из Арме и да исто избришем plugin и да га опет инсталирам.
Ништа, најбитније је да си решио. <>E<>
Пошаљи Одговор