Post Scriptum

Све остале игре и дешавањима из света гејминга.
Корисников грб
Славиша
Поруке: 17
Придружен: 15 Јун 2018 19:04

Post Scriptum

Порука од Славиша » 24 Авг 2018 20:32

Post Scriptum, нова, релна и врло обећавајућа симулација Другог светског рата. Тренутна верзија подржава масивни мултиплејер 40 на 40 војника, и како видим веома релне модела тенкова и возила.
http://postscriptumgame.com/

https://www.youtube.com/watch?v=rGsEvtB7F5U
Корисников грб
Гибаница
Поруке: 135
Придружен: 10 Мар 2018 10:52
Место: Novi Sad

Post Scriptum

Порука од Гибаница » 25 Јул 2020 11:11

Razmišljam da uzmem ovo. Da li je neko probao i da li moze neko poređenje sa let hell loose?
Корисников грб
Игор

Старији Водник
Поруке: 145
Придружен: 08 Мар 2018 11:22
Место: Београд

Post Scriptum

Порука од Игор » 25 Јул 2020 12:23

Имаш гомилу поређења на нету...ја се одлучих за ХЛЛ...много су чешћи апдејти јер им је то једина игра, док ови углавном раде сквад. Погледај мало пo нету па одлучи.
Желим да постанем калиф уместо калифа...
Корисников грб
Горан
Поруке: 464
Придружен: 10 Јан 2020 20:44
Место: Kotor - Crna Gora

Post Scriptum

Порука од Горан » 25 Јул 2020 12:48

Pa dobro abdejti su cesci jer je igra jos u izradi, dok je ova tu vec neko vrijeme i ima mnogo vise mogucnosti no HLL. Ja imam HLL i misim da koju god da uzmes da neces pogrijesiti.
Neka bude borba neprestana !!! Lovcenac ❤️ ¯\_(ツ)_/¯
Корисников грб
Ледени

Старији Водник
Поруке: 216
Придружен: 22 Јан 2020 15:49
Место: Beograd

Post Scriptum

Порука од Ледени » 25 Јул 2020 14:23

Iskreno mislim da je Post Scriptum bolji, više volim taj squad osećaj i izgled igrice.
Корисников грб
Гибаница
Поруке: 135
Придружен: 10 Мар 2018 10:52
Место: Novi Sad

Post Scriptum

Порука од Гибаница » 25 Јул 2020 14:49

pregledao sam gomilu poredjenja, ljudi uglavnom hvale PS vise. obe igre su sjajne i oko toga nema sumnje, ali mi je koncept upitan.
u squad sam se razocarao, jer kao neko ko dolazi iz sveta arme, ocekivao sam da ce se igrati kao Arma ili bar PRmod.
Medjutim na koji god server udjem, svi igraci lutaju uglavnom sami po mapi, nema koriscenja zaklona, svodi se na besomucno trcanje i pucanje. nesto kao open world counter strike.
jako je tesko naci organizovan tim koji se zajedno krece i igraju timski, pa sam mislio da li je mozda u ove dve promenjen koncept igre, ili ja konstantno upadam na lose servere? :)
Корисников грб
Ледени

Старији Водник
Поруке: 216
Придружен: 22 Јан 2020 15:49
Место: Beograd

Post Scriptum

Порука од Ледени » 25 Јул 2020 15:46

Igrači na PS su potpuno drugačiji od onih na squadu, igraju objektive, organizuju se, itd.
Корисников грб
Горан
Поруке: 464
Придружен: 10 Јан 2020 20:44
Место: Kotor - Crna Gora

Post Scriptum

Порука од Горан » 25 Јул 2020 21:06

Takodje igraci na HLL su drugaciji od onih sa Squad-a :) takodje imaji objektive, organizovaniji su. Plus je HLL jos u razvoju tako da mislim da ima vecu svijetlu buducnos no PS, znam da je dosta igraca preslo na HLL.
Neka bude borba neprestana !!! Lovcenac ❤️ ¯\_(ツ)_/¯
Корисников грб
Гибаница
Поруке: 135
Придружен: 10 Мар 2018 10:52
Место: Novi Sad

Post Scriptum

Порука од Гибаница » 31 Јул 2020 07:42

Već par dana gledam klipovi i u početku mi se PS više svideo jer ima onaj jezivi gore mod, madjutim sad vidim da istu stvar ima i HLL.
PRI tom HLL ima zaista bolju grafiku jer mi izgleda mnogo prirodnije nego sintetičke boje na PS.
Sve u svemu ni na jednom videu nisam video timski taktičku igru, čak ni najpoznatijim letsplay kanalima ljudi se sami smucaju po malom delu mape i traže da pokupe poen.
Bukvalno isto zbog čega sam prestao squad da igram. :(
Najsličnije armi što sam našao bilo je u Project reality i to isključivo kad Evropa igra posle 6 popodne.
Za squad Sam bacio 30e ipak ću se ovde malo iskontrolisati pri kupovini :)
Корисников грб
Горан
Поруке: 464
Придружен: 10 Јан 2020 20:44
Место: Kotor - Crna Gora

Post Scriptum

Порука од Горан » 31 Јул 2020 07:53

Znas kako PS nisam igrao, HLL jesam udjem povremeno mada najvise vremena provodim u armu od svih igrica. Al sto se tice HLL upravu si bude da se smucaju po mapi ali nailazio sam na partije dje se igra fino dje imas dobrog komandira koji komanduje fino sa odjeljenjem i koji komunicira sa ostalim sve ti zavisi oces li naleceti na dobrog Komandira odjeljenja ili Komandira cete koji ce probati da dovede ljude u red.
Neka bude borba neprestana !!! Lovcenac ❤️ ¯\_(ツ)_/¯
Пошаљи Одговор