Дискусија о Модовима

Слике, снимци, модовима и актуелна дешавања у АрмА свету.
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Дискусија о Модовима

Порука од Даре » 20 Апр 2018 16:25

tako nesto sam i ja skonto , pa reko da proverim, nego jel bi mozda mogo ovaj mod da udje u opcine modove?
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =647768227
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 20 Апр 2018 16:48

Ово је клијент сајд мод, слободно можеш да га користиш, бласткор је већ међу опционалним које користимо, али верзија намењена експлозијама и дличним ефектима, овај твој је са обележавајућом муницијом само.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Алби
Поруке: 192
Придружен: 10 Мар 2018 17:51
Место: Београд, Србија

Дискусија о Модовима

Порука од Алби » 22 Апр 2018 19:38

Као што је одувек било познато да Алби тражи газелу(SA-342L1) у арми 3 на крају је и успео да је добије, барем делимчно... Наиме успео сам да ископам са армхолика стари мод који је био намењен за арму 2 па сходно томе има доста багова кад га убаците у арму 3 а нај важнији и најгори је тај што не можете ући у место за пилота осим ако то не урадите мануелно у едитору што представља велики проблем. Одмах после тога иде баг да при слетању хелихоптера, он одлучи да се преврне јер постоји невидљиви објекат испод њега, пилот у првом лицу је ван хелихоптера, путници не могу да користе "alt"(free look), итд... Уколико неко зна или би желео да научи о томе како би то могло да се поправи(ја не знам), има воље и времена волео би да ме обавести о томе.

Ово је линк на коме сам нашао мод (http://www.armaholic.com/page.php?id=12 ... ht=GAZELLE). Ако ништа барем да пробате у едитору и да се напржите као што сам се ја. :<33:

Слика Слика Слика
"Прави војник се не бори зато што мрзи оно што је испред њега, већ зато што воли оно што стоји иза"
Корисников грб
Новак

Потпоручник
Поруке: 476
Придружен: 09 Мар 2018 19:46

Дискусија о Модовима

Порука од Новак » 23 Апр 2018 16:03

Алби пише:
22 Апр 2018 19:38
Као што је одувек било познато да Алби тражи газелу(SA-342L1) у арми 3 на крају је и успео да је добије, барем делимчно... Наиме успео сам да ископам са армхолика стари мод који је био намењен за арму 2 па сходно томе има доста багова кад га убаците у арму 3 а нај важнији и најгори је тај што не можете ући у место за пилота осим ако то не урадите мануелно у едитору што представља велики проблем. Одмах после тога иде баг да при слетању хелихоптера, он одлучи да се преврне јер постоји невидљиви објекат испод њега, пилот у првом лицу је ван хелихоптера, путници не могу да користе "alt"(free look), итд... Уколико неко зна или би желео да научи о томе како би то могло да се поправи(ја не знам), има воље и времена волео би да ме обавести о томе.

Ово је линк на коме сам нашао мод (http://www.armaholic.com/page.php?id=12 ... ht=GAZELLE). Ако ништа барем да пробате у едитору и да се напржите као што сам се ја. :<33:

Слика Слика Слика
Алби могао би ја да ПРОБАМ отприлике имам идеју како то поправити. Али не обећавам да могу сигурно да га поправим.
Корисников грб
Алби
Поруке: 192
Придружен: 10 Мар 2018 17:51
Место: Београд, Србија

Дискусија о Модовима

Порука од Алби » 23 Апр 2018 19:22

Новак пише:
23 Апр 2018 16:03
Алби пише:
22 Апр 2018 19:38
Као што је одувек било познато да Алби тражи газелу(SA-342L1) у арми 3 на крају је и успео да је добије, барем делимчно... Наиме успео сам да ископам са армхолика стари мод који је био намењен за арму 2 па сходно томе има доста багова кад га убаците у арму 3 а нај важнији и најгори је тај што не можете ући у место за пилота осим ако то не урадите мануелно у едитору што представља велики проблем. Одмах после тога иде баг да при слетању хелихоптера, он одлучи да се преврне јер постоји невидљиви објекат испод њега, пилот у првом лицу је ван хелихоптера, путници не могу да користе "alt"(free look), итд... Уколико неко зна или би желео да научи о томе како би то могло да се поправи(ја не знам), има воље и времена волео би да ме обавести о томе.

Алби могао би ја да ПРОБАМ отприлике имам идеју како то поправити. Али не обећавам да могу сигурно да га поправим.


Драго ми је да се неко одазвао, ништа ти пробај па ме обавести! >B))
"Прави војник се не бори зато што мрзи оно што је испред њега, већ зато што воли оно што стоји иза"
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 23 Апр 2018 19:29

@Новак шта знаш о портовању?
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Дискусија о Модовима

Порука од Даре » 24 Апр 2018 14:20

изгледа да колкција за други светски треба да буде допуњена за још један мод?
https://imgur.com/a/6hQAVHt
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Новак

Потпоручник
Поруке: 476
Придружен: 09 Мар 2018 19:46

Дискусија о Модовима

Порука од Новак » 24 Апр 2018 15:39

Френки пише:
23 Апр 2018 19:29
@Новак шта знаш о портовању?
Хтео сам да пробам да га отворим 3д модел посто имам maya програм за моделовање. Видео сам да неки користе блендер када праве дизајн и мешају их са објектима из арме. Проблеми који углавном код тако нечега настају, барем по ономе што сам прочитао јесте да модели из арме се поставе да буду невидљиви односно ако правите хеликоптер поставиш армин модел преко свог. Што може да направи баг да постоје делови који се не виде у игри али су у програму видљиви. То је све наравно теоретски гледано. Мислим ово би био први неки рад везан за модове и имплементирање у игру на ком би радио немам искуства из тако нечег, али ето сад сам кренуо да читам шта људи раде и како то раде. <>E<>
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 24 Апр 2018 16:21

Чекај ти у сусштини не знаш ништа о модовима за Арму али знаш да моделираш? Ово је хеликоптер из А2, њега је Алби скинуо и као таквог отворио у А3, баш ту и јесте проблем. Мод је конфигурисан за Арму 2 и од тад није мењан, да би радио у А3 без проблема конфиг мора да се среди..
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Шумадинац

Старији Водник
Поруке: 500
Придружен: 08 Мар 2018 16:23
Место: Trnava

Дискусија о Модовима

Порука од Шумадинац » 29 Апр 2018 19:50

Шта мислите о овом моду,можда би могли да га користимо
https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =793892440
У животу исход често зависи од
Једне одлуке , једне битке, једног вође.
Пошаљи Одговор