Дискусија о Модовима

Слике, снимци, модовима и актуелна дешавања у АрмА свету.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Дискусија о Модовима

Порука од Бајомир » 08 Мар 2018 00:44

У овој теми можете разговарати и размењивати искуства о различитим модовима за Арму.
--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Re: Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 26 Мар 2018 13:50

Ко год је заинтересован за фотографију у Арми 3, да се тако изразим, данас је изашао нови мод који у многоме олакшава и побољшава сликање.

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1341387001
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 17 Апр 2018 10:29

Гледам данас неки Дислексијев клип надајући се да ће некад у животу опет да снима добру арму, то се није десило, али има нешто интересантно, јако интересантно, обратите пажњу на 01:40.





Наиме, пре неког времена развојни тим АЦЕ мода је најавио да ће одрадити "генералку" система лечења, исправити га, оптимизовати и редизајнирати, а као и до сада чест пример је сарадња између Шектактикала и АЦЕ мода, где смо могли да видимо неке иновације (понтинг систем и нови најт вижн) код Дислексија на клиповима, а онда би се онда оне појавиле са следећим апдејтом АЦЕ. Оно што се овде може видети јесте да ће лечење бити олакшано, нема више потребе за клитањем на део тела, па онда на тип медицине па тек тад на само лечење, сада је све то одмах истакнуто, а како видим измењени су ефекти где играч сада постепено пада у несвест, а када се онесвести и неко га лечи искаче му порука "someone is helping you". За разлику од новог најт вижн система, који више смета него што је аутентичан, ово изгледа добро.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Дискусија о Модовима

Порука од Даре » 17 Апр 2018 12:36

uf ovo lecenj ce da olaksa mnogo, vidim da je klip od juce jel ima informacija kad ce update... :D
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 17 Апр 2018 13:14

Не знам, читао сам по коментарима, Дислекси је одговарао и потврдио да ће се ово наћи у апдејту сам мањим или већим изменама, његова заједница (ShacTactical) у главном не користи све што долази уз АЦЕ мод, поготово кад је у питању медицински систем, ово што је приказано је АЦЕ Мод лечење али како он каже измењено, вероватно нешто у коду прилагођено за њихове потребе. Сад оно чему можемо да се надамо јесте да ће се у скорије време појавити више апдејтова, пошто је изашао Тенк ДЛЦ, који је већ неко време био доступан кроз експерименталну верзију игре на стиму, мод тимови су већ до сада имали доста спремних ствари, када је званично изашао апдејт, појавила се и додатна документација, тако да можемо да се надамо апдејту како АЦЕ мода тако и КУП-а и РХС-а у неком скоријем периоду.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 17 Апр 2018 13:42

Ево једне слике од пар дана са Бохемијиног форума из теме о куп моду, по узору на Тенк ДЛЦ где је већина возила из ваниле добила опције да се на возилу стављају различити додаци као што ду маскирне мреже, кавез оклопи и слично, КУП је додао ту опцију за Лендровере.


Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 19 Апр 2018 19:21

https://github.com/acemod/ACE3/releases/tag/v3.12.2

Изашао апдејт за АЦЕ, гомила исправки нигде ни речи о новом медикал систему...
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Дискусија о Модовима

Порука од Даре » 19 Апр 2018 19:48

nisam bas najbolje razumeo...
https://prnt.sc/j7hbc1
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Дискусија о Модовима

Порука од Мики » 19 Апр 2018 19:57

Шектек има своје кастом ефекте за онесвјешћене играче, које је направио на основи неког необјављеног модификованог АЦЕ Медикал система (ни је не контам да ли су они модификовали тај систем или је АЦЕ тим то за њих радио), и каже да је план да те ефекте дају АЦЕ моду да их користи. Овај задњи лик је ваљда правио те ефекте.
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Дискусија о Модовима

Порука од Френки » 19 Апр 2018 20:42

Управо, они у суштини користе АЦЕ мод али га буџе или крате ако им не одговара, у последњих пар месеци су играли буквално без АЦЕ медикала, само су користили ванилин систем са фрст ејд китовима и медик китовима, док нису добили ово. Генерално они су против овог тренутног АЦЕ система јер им се више свиђа онакав какав је био у Арми 2, конкретно овај ефекат падања у несвест, затим простим отварањем интеракције и једним кликом ти би већ превијао лика, а у АЦЕ 3 је закомпликовано на 1000 начина и то и без неког смисла. На срећу, колики год да су ови из Шектека постали неинтересантни још увек имају људе који знају много о Арми и направе свашта добро, а због великог утицаја или сарадње са АЦЕ развојним тимом пуно тога заврши тамо, а онда и код нас. Конкретно цео поинтинг систем, показивање прстом, показивање прстом на мапи, осветљење мапе у зависности ноћ или дан, то су све одличне ствари и ако буде било среће овај медикал систем, а пошто ду ови из АЦЕ најавили да праве измене на њему ја се надам да је то баш ово.
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Пошаљи Одговор