Баџина Кухиња

Слике, снимци, модовима и актуелна дешавања у АрмА свету.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Баџина Кухиња

Порука од Бајомир » 15 Јун 2018 01:59

Чујте и почујте! :xdpp:

Мало по мало, догурао сам скоро до краја моје обраде мапе Southern Sahrani, остали су још неколико већих градова да се одраде, што очекујем да ћу завршити врло брзо. У суштини, обрађујем већ постојећу мапу из Арме 1, која има одличну географију и рељеф терена, али ужасне зграде (које притом нису ни ентерабилне), тако што ручно замењујем СВЕ постојеће објекте на мапи са квалитетним објектима високе резолуције из Арме 3.

Утицај на фпс је миноран, а оваквом обрадом се фактички добија потпуно нова, скоро непрепознатљива мапа, на којој се сада могу реализовати разноразни интересантни сценарији, за које до сада није постојала адекватна мапа у нашој колекцији модова, као нпр. оних неколико операција у Маравију у улози филипинске војске, које смо одрадили на деловима мапе које сам у том тренутку био обрадио.

Када мапа буде готова, желео бих да одрадим неколико мисија и потенцијално кампању на њој, чисто да реализујем неке моје идеје на њој, а онда ћу је овде објавити да буде свима доступна, ко буде хтео на њој да прави мисије. Биће објављена као мисија тј. PBO фајл, наравно, што ће вам омогућити и да сами промените, додате или обришете објекте по жељи. >B))

Ево и неколико скриншотова на којима можете видети разлику између оригиналне сиротињске мапе Southern Sahrani и новог Баџиног сочињенија, које ћу назвати Best Sahrani, јер тако сам у могућности.
>^-^< <W:P>









--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Кузман

Водник
Поруке: 214
Придружен: 06 Мар 2018 17:09
Место: iza tebe -.-

Баџина Кухиња

Порука од Кузман » 15 Јун 2018 02:20

Aaaaaaa, bravo badzo bravo bravo!!!
"Šta je kafana? Tradicionalna zadužbina u Srba, mesto dobrog provoda i još bolje rakije, mesto gde ljudi uđu ne pozivajući nikoga, a izađu sa četiri kuma!!!"
Корисников грб
Маузер

Регрут
Поруке: 80
Придружен: 10 Мар 2018 00:11

Баџина Кухиња

Порука од Маузер » 15 Јун 2018 02:27

Odlicno,mozda malo vise betona i asfalta da budu naselja malo urbanija ali ostalo je sve super odradjeno
Prodali ste Krajinu >Bx(((
Корисников грб
Лимени
Поруке: 104
Придружен: 23 Мар 2018 19:24

Баџина Кухиња

Порука од Лимени » 15 Јун 2018 04:06

Свиђа ми се једва чекам да играмо
Корисников грб
Риста1
Поруке: 113
Придружен: 09 Мар 2018 19:31
Место: Стаљинград

Баџина Кухиња

Порука од Риста1 » 15 Јун 2018 08:33

Маузер пише:
15 Јун 2018 02:27
Odlicno,mozda malo vise betona i asfalta da budu naselja malo urbanija ali ostalo je sve super odradjeno
Па то је сахрани није србија да имају јаку инфаструктуру :X: :X:
:X: :X: :X: :X: :X:
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Баџина Кухиња

Порука од Бајомир » 15 Јун 2018 10:50

Опште је познато колко је добра инфаструктура у самоуправном социјализму :CC< ::]]

Мени се искрено више овако свиђа, са што мање асфалта, зато што палета боја много више долази до изражаја и насељена места изгледају прелепо и изблиза и из даљине. O>O
--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Баџина Кухиња

Порука од Френки » 15 Јун 2018 13:04

Заинтригиран сам, чекам да видим шта си урадио са великим градовима на југу и са оним Бонгом на северу?
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Баџина Кухиња

Порука од Бајомир » 16 Јун 2018 22:35

Ево и обрађени Коразол и да, на солитере можете да испењете, геноцидаши. >^-^< <W:P>





--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Даре

Поручник
Поруке: 921
Придружен: 06 Мар 2018 15:09
Место: Krepoljin
Контакт:

Баџина Кухиња

Порука од Даре » 16 Јун 2018 22:39

супер одрађено Баџо, обожавам "Southern Sahrani" мапу са овим је још боља... Свака част на изради и труду.....
War. War never changes...
Слика
Корисников грб
Стефан

Водник
Поруке: 151
Придружен: 08 Мар 2018 14:16
Место: Србобран

Баџина Кухиња

Порука од Стефан » 17 Јун 2018 06:16

Освежавајуће и прелепо одрађено, једва чекам да се изујем у апостолке и да ставим своја стопала у врели песам Јужног Сахранија. :<33:
Фиреру, могу да ходам! W>>P
Пошаљи Одговор