Милсим у Арми (Дискусија, Клипови и Слике)

Слике, снимци, модовима и актуелна дешавања у АрмА свету.
Корисников грб
Риста1
Поруке: 113
Придружен: 09 Мар 2018 19:31
Место: Стаљинград

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Риста1 » 28 Апр 2018 16:20

Могу само да похвалим бохемију посебно што је игра мање захтевна а са друге стране требају много више да ураде да би се одужили играчима
:X: :X: :X: :X: :X:
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Мики » 22 Мај 2018 20:30

https://forums.bohemia.net/forums/topic ... nt-3292371
Напокон поправили баг са гемотријом уништених биљака.
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Френки » 22 Мај 2018 21:13

То ће бити проблем, како сад тенком да пролазимо кроз дрва која оборимо?
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Мики
Поруке: 484
Придружен: 06 Мар 2018 00:44
Место: Велика Србија

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Мики » 22 Мај 2018 21:20

Сад ћемо напокон моћи симулирати балван револуцију и Славонију 90-те.
‘All humanity’s problems stem from man’s inability to sit quietly in a room alone.’ (Blaise Pascal, Pensèes, 1670)
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Френки » 14 Јун 2018 17:06

Изашао "роудмап" развоја Арме за 2018. годину:

Јако тањи него прошлогодишњи, али ипак игра је 5 година на тржишту, гомилу тога је урађено и полако се прешалтавају на Енфјужн и развој Арме 4, а на ту тему су изјавили "Enfusion is now finally coming together, which makes it a good time to start investing more heavily into our longer-term future. Although a potential next Arma game is still years away, this new core technology should eventually enable us to make a leap forward and address many of our current technical limitations." па су се неки од нас џабе надали да ће се појавити нешто о А4 на Е3 који се тренутно одржава, али ваљда ће вредети даље исчекивање.


Што се тиче Енкор апдејта који стиже у јулу, најављују исправке и додатке на самој платформи, као и гомилу нових асета, где су издвојили један брод класе разарач за Нато фракцију, у виду статичног објекта, са могућношћу за дејство широким асортиманом наоружања као и то да ће исти моћи да се користи као нека врста "поморске базе", а поред њега ће се ту наћи статични ПВО системи састављени из лансирне рампе и радара, за плаву и црвену страну.


Други апдејт ће бити Олд Мен, у питању је сингл плејер, оупен врлд, сценарио о коме још увек нема пуно информација, осим да ће бити смештен на Танои.


Између осталог говоркало се и о "Тирд Парти ДЛЦ" концепту, већ постоје неки мод тимови који су се пријавили и може се десити да у неком скоријем периоду "добијемо" модове који се плаћају, али који су израђени по Бохемијиним критеријумима.


Више о свему овоме на сајту Бохемије:

https://arma3.com/news/arma-3-roadmap-2018#.WyJ5gaC4Q0M
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Бајомир » 15 Јун 2018 01:14

статични ПВО системи састављени из лансирне рампе и радара, за плаву и црвену страну.
Већ сам кренуо да вадим из архиве оних 531293 мисије у којима смо дизали у ваздух радарске системе, сад то да пустимо Бог да нас види! >^-^< B}

Живо ме занима како ће AI да ради са радаром, пошто увођење радарског ПВО-а и против-радарских ракета за авионе немају никаквог смисла ако AI никад неће гасити копнени радар, буквално неће бити никаквог изазова за пилота.

Исто тако, прави ракетни системи дугог домета као што су Патриот и С300, по којима су инспирисани ови модели у Арми, имају ракете са огромним дометом и брзином летења, што би у Арми могло да значи да само један ракетни комплекс може држати нпр. цео Алтис под контролом и скидати авионе на било којој тачки на мапи и то за пар десетина секунди од испаљења, што је немогуће избећи неким маневрисањем јер немате довољно времена. >0*0<
--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Френки » 15 Јун 2018 01:47

Да, то јесте питање, мораћемо сачекати да видимо шта ће осмислити по том питању и како ћето радити јер у тренутној верзији Арме постоји опција паљења и гашења радара, а наглашено је да ће авиони добити антирадарске ракете које ће искључиво летети на радар који је АКТИВАН, можда имају нешто интересантно..
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Бајомир

Капетан
Поруке: 3117
Придружен: 06 Мар 2018 02:43

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Бајомир » 01 Авг 2018 19:19

ArmA 3 Encore Update је управо изашао, 2.9 GB живе ваге!




the "USS Liberty" destroyer ship, SAM systems, radar...

The highlights of the Encore Update include:

"USS Liberty" Destroyer Ship - The NATO carrier strike group has a new addition; a destroyer-class ship with detailed interiors and new naval fire-support options. It's also capable of launching/recovering small naval vessels and helicopters. The USS Liberty is a static object that can be placed and moved around the map via the in-game Scenario Editor.

"MIM-145 Defender" SAM System & "AN/MPQ-105" Radar System - A stationary missile system used by NATO forces that presents a beyond-visual-range threat to even the most modern of aircraft. It can make use of the Data Link connection via the AN/MPQ-106 radar system.

"S-750 Rhea" SAM System & "R-750 Cronus" Radar System - The CSAT faction's variant of a stationary long-range surface-to-air missile (SAM) system capable of engaging aerial targets from beyond-visual-range. It works in tandem with the R-750 Cronus radar system connected via the Data Link.

Anti-Radiation Missiles & Small Diameter Guided Bomb - Both NATO and CSAT receive new anti-radiation missiles, which are designed to auto-lock on ground targets that have their active radar sensor switched on. NATO fighter jets can also be equipped with new, relatively small, air-to-surface precision-guided bombs.

The new bonus assets were created by third-party developer BRAVO ZERO ONE Studios to celebrate the 1-year anniversary of Arma 3 Jets DLC. They are designed to provide even more opportunities for diverse and immersive military operations, while introducing more balanced options for ground-to-air combat and vice versa.



Besides the new sandbox content, version 1.84 also implements various adjustments to all of the official Arma 3 scenarios and campaigns released so far. These improvements are aimed at making sure that even the older playable content makes optimal use of the assets and gameplay features that were introduced to the game over the past few years.
Линк ка објави:

https://steamcommunity.com/games/arma3/ ... 6020288455
--------------------------------------------
|Ово ти није требало, бајо мој!|
--------------------------------------------
Корисников грб
Гибаница
Поруке: 135
Придружен: 10 Мар 2018 10:52
Место: Novi Sad

Генерална Дискусија о Арми

Порука од Гибаница » 05 Авг 2018 11:10

Мики пише:
22 Мај 2018 21:20
Сад ћемо напокон моћи симулирати балван револуцију и Славонију 90-те.
izvinjavam se na offtopic, balvan reovolucija je bila u Lici kod knina. :)
Корисников грб
Френки

Капетан
Поруке: 2711
Придружен: 06 Мар 2018 00:51
Место: Врање

Милсим у Арми (Дискусија, Клипови и Слике)

Порука од Френки » 15 Сеп 2018 23:10

Били смо покренули лепу тему, али ево можемо прилагодити ову овде и коростити је мало опширније место исписивања оне исте. Да разбијем @Бајомир-у мит, Џестер игра као плаћеник, Лиру је зевс, живо се питам дал је њему бацао касетне на главу.

Позивам све чланове да нам се придруже у дискусији и поделе са нама своја нека искуства из милсима или интересантне снимке и слике на које су наишли, наравно уз неко објашњење или коментар.



Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Пошаљи Одговор