Слика
17.9.2018.

ВАЖНО!

Проблеми са Тимспиком и Кампање!

Остатак прочитајте у теми Званична Обавештења.

Лимени

Место у ком се регрути и гости требају званично представити заједници.
Корисников грб
Лимени

Кадет
Поруке: 25
Придружен: Пет Мар 23, 2018 7:24 pm
Место: Stara Pazova

Лимени

Порука од Лимени » Пет Мар 23, 2018 9:05 pm

Ја сам Јован Златковић живим у Старој Пазови. 92 годиште
Арма 2 искуство 2 године
Арма 3 искуство 3 године. Био члан грчког клана званог Спарта 1,5 годину. Водио сам групу од максимално 16 играча на мисији коју сам ја направио.
Направио сам преко 120 мисија за тај клан. Са свих могућих аспеката зависник од еден едитора.
Добио сам бан заувек јер сам био против мцц едитора који прави монотону мисију уништи радар, мортал, хеликоптер и то врти у недоглед. Волим разнолике мисије и волим кад се мисије рачвају у још више мисија. После сваке мисије
да се добије награда у бази(возило, тенк , авион, оружије,) итд....
Искуство сам имао само са Спартом. Админ тог клана је само гурао модове где ми је игрица на крају заузимала 180 гб 1 партија се играла у месец дана нон стоп је несто модификовао драо се скини ово оно без игре..... намучио сам се због тога то ми је једно јако лоше искуство због лоше организације клана. Добро искусто је што сам играо јако добре и компликоване мисије нажалост само сам их ја правио и ја сам привлачио играче углавном нас је било 25 на отвореном серверу и било је интересантно играти док нисам попио бан. Онда сам направио паузу 6 месеци и купио сам оригинал са свим длц. Играо сам онлине досадно, лаке мисије нема приче и на крају сам се вратио на еден едитор да се доучим за неке ствари које нисам ни знао до сад углавном сам савладао око 70 - 85 посто еден едитора. Од досаде и да пробам било какву мисију да одиграм са озбиљним људима, али без успеха онда сам куцао на фацебоок арма 3 србија и нашао сам вашу страницу то је било пре 6 месеци и пратим је од тад, али нажалост због породичне ситуације нисам могао да се се пријавим јер сам препостављао да ћу морати неке термине и правила да испоштујем. Сад кад се мало стабилизовала ситуација контактирао сам вас преко теам спеака. Захваљујем се Пекију што ме је упутио кузману. И Кузману се захваљујем што ме је упутио у правила ове групе и што ми је извукао стеам налог да можете да ме додате. О вама тренутно што сам чуо је први пут од Пекија , а други пут од Кузмана. Добар сте утисак оставили са правилима и добар утисак су ми оставили Пеки и Кузман са тимском игром и тактиком.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198016647425
Корисников грб
Урош

Војник
Поруке: 80
Придружен: Суб Мар 10, 2018 1:15 pm
Место: Kosovo i Metohija

Re: Лимени

Порука од Урош » Суб Мар 24, 2018 12:22 pm

Добродошао.
Корисников грб
Жаре

Војник
Поруке: 42
Придружен: Уто Мар 06, 2018 7:58 am
Место: Тиват, Црна Гора

Порука од Жаре » Суб Мар 24, 2018 1:29 pm

Добродошао
AUDACES FORTUNA IUVAT
Корисников грб
Френки

Ветеран
Поруке: 432
Придружен: Уто Мар 06, 2018 12:51 am
Место: Врање

Порука од Френки » Суб Мар 24, 2018 4:07 pm

Добродошао Лимени!
Све што бива и што може бити,
мени ништа није непознато,
што год дође ја сам му наредан.
Корисников грб
Владимир

Ветеран
Поруке: 51
Придружен: Чет Мар 08, 2018 3:09 am
Место: Београд, Сурчин

Порука од Владимир » Суб Мар 24, 2018 11:53 pm

Добродошао пријатељу! <:0
„ Извињавам се и Вама и француској држави. ”
Корисников грб
Алби

Професионалац
Поруке: 127
Придружен: Суб Мар 10, 2018 5:51 pm
Место: Београд, Србија

Порука од Алби » Нед Мар 25, 2018 2:37 pm

Добродошао!
"Прави војник се не бори зато што мрзи оно што је испред њега, већ зато што воли оно што стоји иза"
Корисников грб
Риста
Поруке: 108
Придружен: Пет Мар 09, 2018 7:31 pm
Место: Стаљинград

Порука од Риста » Нед Мар 25, 2018 7:36 pm

Добродошао у партију
:X: :X: :X: :X: :X:
Пошаљи Одговор